Výmena a vrátenie tovaru

Úvod InfoVýmena a vrátenie tovaru

Ak ti nesedí veľkosť, alebo ti tovar nevyhovuje, radi vám pomôžeme. Máš právo na vrátenie alebo výmenu tovaru bez udania dôvodu do 14 kalendárnych dní od prevzatia tovaru.

Na výmenu, vrátenie alebo reklamácia tovaru je nutné poslať balík s tovarom doporučene (bez dobierky) na adresu: Peter Bírošík, Prečín 406, 01815 Prečín.

Do zásielky je nutné priložiť vyplnený formulár. V prípade výmeny uveďte aj požadovanú veľkosť, za ktorú si prajete tovar vymeniť. V prípade vrátenia tovaru uveďte aj číslo účtu v tvare IBAN. 

Pred odoslaním sa, prosím, uistite, že tovar posielate späť v pôvodnom stave t. j. nepraný a nenosený s nepoškodenými pôvodnými štítkami.

Výmenu alebo vrátenie spravidla spracujeme do 14 pracovných dní. Následne vás budeme informovať prostredníctvom e-mailu.

 

Výmena tovaru

Štandardne poskytujeme iba výmenu veľkosti daného produktu. Nie je možné tovar vymeniť za iný tovar (tričko s jedným motívom za tričko s iným motívom).

Vrátenie tovaru

V prípade vrátenia tovaru, uveďte do formulára alebo na papier aj číslo účtu v tvare IBAN. Peňažné prostriedky štandardne vraciame späť na uvedený bankový účet do 14 dní od spracovania požiadavky.  V prípade, že vraciate len časť objednávky, bude vám vrátená len suma za daný tovar.

Copyright 2022 - 2024 © tribiko